Company

SZANOWNI PAŃSTWO
Jesteśmy przekonani, że najlepiej zrealizujemy Państwa zamierzenia inwestycyjne.

Historia Zakładu Usług Inwestycyjnych “INWEST-SERWIS” Wojciech Grochowski datuje się od 1988 roku. Założone w tym roku Przedsiębiorstwo początkowo zajmowało się świadczeniem usług w zakresie remontów obiektów, rozbudowy hal, budowy budynków mieszkalnych jednorodzinnych i usługowych. Kolejnym etapem rozwoju Spółki była specjalizacja w zakresie robót dociepleniowych. Świadczone od 1996 roku usługi remontowo-budowlane związane z termorenowacja obiektów wykonujemy kompleksowo w oparciu o opracowane przez nasza firmę audyty energetyczne. Dynamiczny rozwój działalności INWEST-SERWIS w tym zakresie najlepiej charakteryzuje dziesieciokrotny wzrost powierzchni wykonanych docieplen w latach 1996-2004.0becnie realizujemy inwestycje “pod klucz” w systemie Generalnego Wykonawstwa. Świadczona przez nas obsługa formalno-prawna przedsięwzięć inwestycyjnych spotkała się z zapotrzebowaniem rynku i realizacja kilku projektów w ramach działalność developerskiej i inwestora zastępczego.
Kwalifikacje Personelu

Kwalifikacje Personelu
Zakład Usług Inwestycyjnych “INWEST-SERWIS” dysponuje doświadczoną kadra inżynieryjno-techniczna, gwarantująca wysoką jakość wykonywanych robót oraz terminowość realizacji.

INWEST -SERWIS” TO IDEALNY PARTNER JAKO GENERALNY WYKONAWCA NOWYCH INWESTYCJI I ROBÓT MODERNIZACYJNYCH

“INWEST-SERWIS” posiada sprawdzonych podwykonawców w branżach instalacyjnych: elektrycznych, sanitarnych, gazowych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Współpraca ta zapewnia prowadzenie robót na najwyższym poziomie. Firma pracuje w oparciu o systemowe zarządzanie budowami.

Wszelkie stosowane przez nas materiały posiadają niezbędne świadectwa i atesty dopuszczające ich stosowanie na rynku krajowym. Stosowanie materiałów renomowanych firm podczas procesu inwestycyjnego zapewnia wieloletnią gwarancje, trwałość i estetykę.

Firma nasza dysponuje majątkiem wytwórczym, na który składa się: sprzęt specjalistyczny, maszyny budowlane, środki transportu, baza sprzetowo-magazynowa, zaplecza placów budów i wyposażenie techniczne biura Firmy.

Dzięki doświadczonym pracownikom fizycznym oraz wykształconej kadrze technicznej możemy podejmować się realizacji nawet najbardziej złożonych inwestycji.
W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM FIRMY INWEST SERWIS ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY OSOBY ZWIĄZANE
Z BRANŻĄ BUDOWLANĄ ORAZ FIRMY SPECJALIZUJĄCE SIĘ WYKONAWSTWIE ROBÓT BUDOWLANYCH.

 

tel. (089) 527 78 19
biuro@inwest-serwis.com.pl

contact

Zakładu Usług Inwestycyjnych
INWEST-SERWIS Wojciech Grochowski

ul. Polna 19 / 10-086 Olsztyn