Osiedle Natura w Klebarku Wielkim – Etap 2

Osiedle Natura etap 2 to 12 indywidualnie zaprojektowanych domów jednorodzinnych zlokalizowanych w Klebarku Wielkim 8km od centrum Olsztyna.

Nowe dwukondygnacyjne domy na terenie nowoczesnego osiedla domów jednorodzinnych w Klebarku Wielkim, gm. Purda. Budynki zaprojektowano oraz wykonanno w technologii energooszczędnej z zachowaniem wysokich standardów oraz wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

Cena 759.999,00 zł brutto obejmuje koszt działki oraz wykonania domu w stanie surowym zamkniętym z zachowaniem podwyższonego standardu energooszczędności. Wszystkie domy posiadają działki ok. 800m2 w zależności od wybranej lokalizacji.

W zakres oferty wchodzą: roboty ziemne, fundamenty, ściany konstrukcyjne, strop monolityczny, schody wewnętrzne betonowe, dach wykończony dachówką ceramiczną z orynnowaniem, wysokiej jakości stolarka okienna zapewniająca niski poziom utraty ciepła oraz elewacja budynku. Ponadto wykonanie przyłącza wody, gazu oraz kanalizacji sanitarnej wraz ze zbiornikiem. W projekcie uwzględniono budowę zbiornika na nieczystości, w najbliższym czasie planowana jest również budowa gminnej sieci kanalizacyjnej. Dojazd do działki utwardzony, droga z płyt betonowych.

Z uwagi na indywidualne podejście do każdego klienta proponujemy zakup domu w stanie surowym zamkniętym, z możliwością kompleksowego wykonania wszystkich prac wg szczegółowych ustaleń z nabywcą. Indywidualne podejście do każdego klienta umożliwia nabywcy domu wybór zarówno koloru elewacji jak i indywidualne zaplanowanie rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń (możliwość zmiany lokalizacji ścian działowych) oraz wewnętrznego wykończenia domu dopasowanego do gustu nabywcy.

 

Dane techniczne:
Łączna powierzchnia podłóg : 177,2 m2
Powierzchnia użytkowa: 145,6 m2
Powierzchnia tarasu 42,28 m2,

Odległość do centrum Olsztyna (Urząd Miasta) wynosi około 8 km, czas dojazdu autem do miasta to 10 min.

W niedalekiej odległości od nieruchomości znajdują się dwa jeziora tj. jezioro Klebarskie oraz Silickie. W bliskim sąsiedztwie nowa zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, szkoła, nowo wybudowane boisko z nawierzchnia naturalną oraz sztuczną.

Klebark Wielki jest bardzo dobrze skomunikowany z Olsztynem, dzięki często kursującym busom, których przystanek znajduje się 350 m od działki.

Poniżej przedstawiono orientacyjne odległości do pozostałych istotnych obiektów:
Przedszkole, Szkoła podstawowa – 200 m
Kompleks sportowy z boiskiem – 150 m
Sklep ogólnospożywczy – 300 m
Kościół – 600 m
Jezioro Klebarskie – 600 m
Jezioro Silickie – 1100 m
Centrum Olsztyna (Ratusz) – 8 km

Obecnie prowadzimy sprzedaż Etapu 2.

Zapraszamy do kontaktu 698-681-677 Szymon Grochowski

 

 

tel. (089) 527 78 19
biuro@inwest-serwis.com.pl

dane kontaktowe

Zakładu Usług Inwestycyjnych
INWEST-SERWIS Wojciech Grochowski

ul. Polna 19 / 10-086 Olsztyn