Strategia firmy

Dużą uwagę przywiązujemy do rozwijającego się rynku inwestycji z zakresu inżynierii sanitarnej których realizacja ma na celu znaczną poprawę poziomu ochrony środowiska. W związku ze znacznymi środkami finansowymi przekazanymi przez Unię Europejską w latach 2007-2013, Inwestorzy – miasta i gminy – mają szansę nadrobić wieloletnie zaległości i tym samym poprawić stan instalacji sanitarnych oraz zwiększyć komfort życia mieszkańców. Z powodzeniem zrealizowaliśmy kilka istotnych projektów z branży inżynierii sanitarnej, w przyszłości planujemy dalszy rozwój tego pionu w naszej firmie. Naszym celem jest ciągłe podnoszenie konkurencyjność oraz jakość wykonywanych usług. Ponadto jesteśmy zaangażowani w pozyskanie zamówień z dziedziny energetyki, takich jak budowa biogazowni, suszarni osadów komunalnych oraz sortowni odpadów.

Dysponujemy doskonałą kadrą i wydajnym, nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy postrzegani jako przedsiębiorstwo, które profesjonalnie i terminowo wywiązuje się z powierzonych nam, skomplikowanych prac, wymagających umiejętności rozwiązywania najtrudniejszych zagadnień z dziedziny inżynierii budowlanej.

Uznanie w oczach klientów zdobyliśmy, realizując m.in. budowę infrastruktury podziemnej dla miasta Olsztyn, Gmin; Jadów, Dźwierzuty, Sępopol, Świątki oraz kompleksowe roboty ziemne dla inwestycji związanych w budownictwem kubaturowym.

Kolejnym kierunkiem rozwoju jest kompleksowa realizacja inwestycji zarówno na gruntach własnych jak i klienta w systemie deweloperskim. Obecnie realizujemy budowę osiedla 16 domów jednorodzinnych w Klebarku Wielkim, w odległości 5 min. od Olsztyna, oraz kilku domów w Olsztynie i najbliższych okolicach.

Doceniamy rzetelnych współpracowników

Inwestycje realizujemy w systemie generalnego wykonawstwa, począwszy od przygotowania dokumentacji projektowej i uzyskania pozwolenia na budowę, po oddanie gotowego obiektu do użytkowania, z wykorzystaniem najwyższych standardów współpracy z partnerskimi firmami. Są sytuacje, w których na placu budowy jest kilkaset osób, w tym wielu podwykonawców. Niezbędny jest sprawny i wydajny system zarządzania oraz doskonała znajomość rynku celem sprawnego wywiązania się z zawartych umów. Najważniejszy jest dla nas zadowolony klient, dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do sprawnej, terminowej realizacji powierzonych nam inwestycji, jednocześnie mając na szczególnej uwadze ekonomikę oraz wysokie standardy wykończenia.

Nasze starania doceniane są przez profesjonalistów, inwestorów branżowych którzy swoim wyborem potwierdzają to, że wybraliśmy właściwy kierunek rozwoju. Przy realizacji stosujemy rygorystyczną politykę jakości, co potwierdzona przyznany nam w 2006 roku certyfikat ISO 9001:2000

 

tel. (089) 527 78 19
biuro@inwest-serwis.com.pl

dane kontaktowe

Zakładu Usług Inwestycyjnych
INWEST-SERWIS Wojciech Grochowski

ul. Polna 19 / 10-086 Olsztyn