Osiedle Parkowe w Stawigudzie

Osiedle Parkowe zlokalizowane jest w Stawigudzie przy ulicy Piaskowej, zaledwie 10 km od Olsztyna. Dojazd drogą ekspresową S51 do miasta zajmuje około 12 minut. Stawiguda jest miejscowością gminną, w której znajdują się urząd gminy, przychodnia, przedszkole, szkoła, poczta, kościół, a także liczne sklepy, punkty usługowe i lokale gastronomiczne. Wokół miejscowości rozpościerają się lasy z licznymi urokliwymi jeziorami i rzeczkami, które stanowią cenny, krajobrazowo chroniony teren Puszczy Napiwodzko – Ramuckiej jak i interesujące miejsca aktywnego wypoczynku.

Osiedle Parkowe Stawiguda już niebawem stanie się wymarzonym miejscem do zamieszkania dla 51 rodzin, które korzystać będą z atutów życia w budynkach jednorodzinnych wolnostojących. Domy posiadają tradycyjną, murowaną konstrukcję ścian ocieplonych styropianem o wysokich parametrach izolacyjnych, grubości 20 cm. Dach kryty dachówką ceramiczną zaprojektowano na konstrukcji drewnianej. Domy wyposażono w trójszybowe okna PCV o wysokich parametrach izolacyjnych i dźwiękoszczelnych.

Elewacja domów to ponadczasowe połączenie bieli i grafitu, ocieplone panelami w naturalnym kolorze drewna, które wkomponowano w ściany budynków. Maksymalne wykorzystanie przestrzeni i komfortową komunikację na obu kondygnacjach zapewni dobrze rozplanowany układ pomieszczeń. Przestronny salon pomyślany został jako miejsce będące sercem domu, w którym skupi się życie rodziny i zaproszonych gości. Jeden mały krok wystarczy, by bezpośrednio z niego przejść do prywatnego ogrodu. Największy z nich liczyć będzie aż 2000 m2. Prywatność zapewni domownikom piętro domu, gdzie znajdują się komfortowe sypialnie i łazienka. Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń powiększy optycznie wnętrza, sprawi, że będą doskonale doświetlone i umożliwi ich ciekawą aranżację.

Zapraszamy do kontakt biuro sprzedaży tel:698681677 e-mail: domy@inwest-serwis.com.pl
Więcej informacji nt. osiedla znajduje się na stronie internetowej www.stawigudaparkowe.pl

 

 

tel. (089) 527 78 19
biuro@inwest-serwis.com.pl

dane kontaktowe

Zakładu Usług Inwestycyjnych
INWEST-SERWIS Wojciech Grochowski

ul. Polna 19 / 10-086 Olsztyn