Poznaj nas

Jesteśmy rodzinną, nowoczesną firmą budowlaną o wieloletnim doświadczeniu i ustabilizowanej pozycji na rynku. Naszym celem jest realizacja inwestycji budowlanych w poszanowaniu bezpieczeństwa naszej kadry, etyki oraz ekologii. Odpowiedzialność, współpraca, ambicja i etyka – to wartości którymi kierujemy się w codziennej pracy.

INWEST-SERWIS Zakład Usług Inwestycyjnych – od 1989 r. jest obecny na rynku usług budowlanych. Firma w systemie generalnego wykonawstwa projektuje i realizuje obiekty użyteczności publicznej, budynki przemysłowe, magazynowe, sportowe, handlowe i mieszkalne. Ponadto kompleksowo budujemy drogi,  oraz obiekty z zakresu inżynierii sanitarnej m.in. sieci kanalizacyjne, wodociągowe i gazowe.

Działamy perspektywicznie, dlatego chcemy aby pracowali dla nas najlepsi specjaliści. Zapraszamy także studentów oraz absolwentów technicznych kierunków studiów do odbycia w naszej firmie praktyk oraz stażu. Kandydaci będą mogli wziąć udział w realizacji inwestycji budowlanych i lepiej poznać w praktyce szerokie spektrum zagadnień inżynieryjnych z którymi się zmagamy.

Zatrudniamy specjalistów w zakresie budownictwa kubaturowego, jak również  ochrony środowiska i inżynierii sanitarnej.

Prześlij nam swoje CV, daj się odnaleźć.

 

tel. (089) 527 78 19
biuro@inwest-serwis.com.pl

dane kontaktowe

Zakładu Usług Inwestycyjnych
INWEST-SERWIS Wojciech Grochowski

ul. Polna 19 / 10-086 Olsztyn